Valentýnské pobyty pro dva – darujte zážitekSvátek svatého Valentýna se v anglosaských zemích tradičně slaví již po staletí. Svátek byl ustanoven na počest odvážného římského kněze Valentýna. Ten, navzdory zákazu císaře Claudia II. oddávat muže a ženy, bojoval za tradici rodiny a za lásku. Claudius chtěl, aby muže, bojovníky, doma nic nevázalo. Statečný kněz Valentýn však zamilované potají nadále oddával. Když pravda vyšla najevo, byl 14. února byl popraven. A my dnes, na počest jeho odvahy, slavíme svátek svatého Valentýna.

Romantické pobyty pro dva​

Pokud stále trochu tápete, čím svou drahou polovičku na tento krásný svátek zamilovaných překvapit, darujte zážitek – darujte jí romantický pobyt pro dva. Co více můžete milujícímu dát, nežli odpočinkový čas s jeho láskou? Představte si dobrou večeři za svitu svíček a se sklenicí kvalitního vína, relax ve wellness či při masáži, zimní procházky protkané vaším povídáním. To je to, co chcete!

Dárek, který vám prospěje

Často se naše životy ubírají zvláštními cestami a někdy nasazují až příliš rychlé tempo. To mnohdy našim vzájemným vztahům moc neprospívá. Znáte to - spěch, shon a stres. Pak nám zbývá už jen málo času i energie na to, abychom se patřičně věnovali svým drahým polovičkám. Abychom si s nimi povídali, změnili prostředí - zkrátka trávili čas. Bývá nám z toho i smutno a promítá se to do našich partnerství.

Rozmazlujte své partnerství! Pohlaďte jej jako malé dítě a dejte mu hračku – dejte mu romantický, společně strávený čas. Je mnohokrát ověřeno, že změna prostředí působí na kvalitu vztahu blahodárně

Venkov, město či hory?

Ať už si budete přát trávit čas více v tichu a soukromí, nebo naopak v ruchu města či budete chtít vyrazit třeba na hory, u nás si vyberete. Můžete si zvolit, zda chcete pobyt s polopenzí či nikoli, wellness nebo bazén, blízkost přírodě nebo třeba historickým památkám. Záleží na tom, čemu sami dáváte přednost. Naše nabídka je široká – v jejím rámci naleznete víkendové pobyty, wellness pobyty, ale třeba i pobyty v zahraničí či tipy na dovolenou s dětmi.

Zpět na seznam příspěvků