Pololetní prázdniny – cestujte s dětmi!Nehledě na to, jestli vaše ratolesti přijdou domů se samými jedničkami nebo se to na požehnaném papíře bude trochu více kulatit, měli byste jim dopřát symbolického zakončení pololetí. A co takhle vzít je na výlet? Web Travelslevy.cz pro vás má pěkný balík tipů, kam s dětmi vyrazit – wellness, hory, město, lázně – potřeba jen trochu kázně!

Rodinná dovolená

Představujete si rodinný wellness pobyt s vodním světem a spoustou zábavy nebo dovolenou s dětmi ve městě s průzkumem historických památek, kde snadno spojíte příjemné s užitečným? Tedy, pobavíte se nad novověkými zámeckými toaletami a zároveň se vzděláte z jinak nezáživného úseku historie? Anebo zvolíte úplně jiný směr a uspořádáte rodinnou dovolenou na horách, kam konečně zavítal poctivý sníh? Ať tak či tak, inspirujte se u nás!

Prázdniny doma či v zahraničí

Široká nabídka rozličných typů zájezdů od wellness po poznávací dovolené se však netýká pouze krás České republiky. Můžete si sbalit větší zavazadlo a vyrazit třeba hned do sousedních států, jejichž nabídka v rámci turistického ruchu rozhodně není k zahození! Už jste slyšeli o německém ráji zvaném Tropical Island, neboli exotice pod palmami, v lagunách či deštném pralese? Pokud máte v oblibě historii, včetně jejích temnějších období, můžete zvážit návštěvu srdceryvné polské Osvětimi

Pozitivní výchova

V rámci pozitivní výchovy byste své děti měli více chválit, jelikož pochvala za správnou věc je motivuje více, nežli trest za věc „nesprávnou“. Malí človíčci se pak více soustředí tím „správným“ směrem, tedy tím, kde byli odměněni. Co takhle je za pololetní vysvědčení, hezký sloh či ohleduplné chování odměnit rodinnou dovolenou? Budou výskat radostí!

Zpět na seznam příspěvků