Osvěžení čeká | 4 způsoby, jak si užít léto


voda, žena,

Všechny nás sužují nekonečná horka, namísto toho, abychom si po kruté zimě užili teplo a slunili se, tak se paříme. Proto přinášíme seznam míst, kde si užijete slunné léto a příjemné teploty. 

1. Aquapark by mohl být takovým starším bratrem wellness pobytů. V obou případech nebude o vodu nouze, ale v aquaparku vás přece jenom čeká jiné dobrodružství. Ve vodním komplexu vás obvykle čeká řada tobogánů, bazénů, občerstvení, nebo atrakcí. Nejenom sto lidí a sto chutí se v aquaparku nasytí. Jsou prostě vytvořeny pro rodiny, kamarády, nebo jen tak na pohodu odpoledne abyste si po práci či brigádě zpříjemnili den.

2. Azurové vody, písečné pláže nebo třeba nahazování bronzu. Řeč je samozřejmě o dovolené u moře. Voda a mořský vzduch nepomáhá jenom při respiračních potížích, ale voda ochlazuje vzduch v okolí a samozřejmě i vás, když si v ní zaplavete. Zároveň pobyt v zahraničí tvoří nové nezapomenutelné vzpomínky a při all inclusive máte veškerý komfort, který by vám mohli závidět i dávní králové.

3. Jak by asi vypadal takový vodní ráj? Nejspíše více bazénů, možná s barem, nějaká sauna by určitě uplatnění našla a aby byl zážitek kompletní, tak nesmí chybět vířivka. Přesně podle toho odhalíte wellness pobytTyto pobyty se často zaměřují na páry, které si můžou užít opravdovou romantiku, ale samozřejmě bazény a vodu si vychutná kdokoliv jiný. Pokud tedy toužíte po ochlazení, ale přeplácané městské koupaliště není pro vás, a radši si dopřejete kvalitní odpočinek, tak se podívejte na wellness pobyty

4. Horské prostředí není jenom zimní doménou. I v létě se do hor vydává spousta lidí, aby si užili nekonečných výhledů, nespočtu túr, čerstvého vzduchu a v neposlední řadě i nižších teplot. S každým metrem padá teplota, níž a níž. Hory jsou proto ideální kandidát pro každého, kdo chce strávit aktivně volný čas, nebo má rád nerušnou přírodní scenérii s úchvatnými výhledy.

Zpět na seznam příspěvků