BlogOsvěžení čeká | 4 způsoby, jak si užít léto

13. 8. 2018   

Osvěžení čeká | 4 způsoby, jak si užít léto

Vyzrajte nad extrémními teplotami a užijte si slunné léto.

Zatmění Měsíce | Jak si přírodní planetárium užít

Zatmění Měsíce | Jak si přírodní planetárium užít

24. 7. 2018   

V noci z 27. na 28. 7. se odehraje nejdelší zatmění Měsíce v tomto století, nechte se oslnit touto přírodní scenérií.

Léto v Chorvatsku | 8 věcí, které jste nevěděli

Léto v Chorvatsku | 8 věcí, které jste nevěděli

20. 7. 2018   

Léto už je v plném proudu, proto přinášíme inspiraci. Dovolená, odpočinek od starostí všedního dne, relax na pláži u moře, výlet do hor, pohoda u hotelového bazénu s knížkou, nebo potápění s dětmi a spoustu dalšího si určitě zasloužíte. 8 věcí, které jste o Chorvatsku nevěděli

Poslední, jarní lyžovačka – lyžařské zájezdy

Poslední, jarní lyžovačka – lyžařské zájezdy

23. 3. 2017   

Vzrušujícím chvílím na zasněženém svahu ještě neodzvonilo! Svahy se stále třesou – u nás, v Itálii i Rakousku. Jarní lyžařské zájezdy mají své kouzlo…

Konec roamingu – přichází neomezené volání

Konec roamingu – přichází neomezené volání

3. 3. 2017   

Evropští politici se dohodli na změnách týkajících se roamingových poplatků účtovaných operátory za telefonickou komunikaci z ciziny. Od června by lidé měli volat ze zahraničí za stejné ceny jako „doma“.

Londýn, evropská pokladnice tradic

Londýn, evropská pokladnice tradic

20. 2. 2017   

Co takhle si vyrazit na dovolenou či víkend do Londýna? Objevte evropskou pokladnici tradic nebo počátek dobrodružství Harryho Pottera, nezapomeňte deštník a pořádný foťák! Slevy už se na vás třesou!

Magická Praha

Magická Praha

14. 2. 2017   

Stověžatá máma Čechů – Praha. Okouzlí a uspokojí jak skromné duše prahnoucí po romantice, tak náročné turisty toužící po poznání. Wellness pobyty nejen na víkend v Praze se slevou právě teď!

Za romantikou do Říma

Za romantikou do Říma

9. 2. 2017   

Vyrazte za romantikou do věčného Říma, kde na vás dýchne hluboká historie města. Ať už na víkend či na delší dovolenou, Řím vás přivítá s otevřenou náručí v podobě malebných zákoutí a útulných kaváren. Slevy čekají!

Pařížský lásky čas

Pařížský lásky čas

2. 2. 2017   

Vezměte svou polovičku v rámci valentýnských oslav na dovolenou či prodloužený víkend do Paříže. Přívětivé slevy vás potěší a pařížská romantika zahřeje hluboko u srdce.

Pololetní prázdniny – cestujte s dětmi!

Pololetní prázdniny – cestujte s dětmi!

26. 1. 2017   

Nehledě na to, jestli vaše ratolesti přijdou domů se samými jedničkami nebo se to na požehnaném papíře bude trochu více kulatit, měli byste jim dopřát symbolického zakončení pololetí. A co takhle vzít je na výlet?

Valentýnská wellness vzpruha

Valentýnská wellness vzpruha

25. 1. 2017   

Svatý Valentýn se kvapem blíží a spolu s ním i naše každoroční bezradnost s výběrem vhodného dárku pro partnera. Obchody a internet budou zase po roce zahlcené nabídkami dárkových předmětů. Ještě ke všemu nás po letech navštívila Zima a vesele si randí s Mrazem.

Valentýnské pobyty pro dva – darujte zážitek

Valentýnské pobyty pro dva – darujte zážitek

19. 1. 2017   

Svátek zamilovaných se blíží – už víte, čím obdarovat svou lásku? Darujte jí pobyt pro dva, wellness pobyt pro dva, víkendový pobyt či pobyt v zahraničí. Darujte zážitek, kterým je společně strávený čas.

Cestování, které ušetří vaše prasátko

17. 1. 2017   

Slevy a cestování. Spojení, které nám zrychluje tep a dokáže nám v hlavě vykreslit obrázky, které k sobě vábí neuvěřitelnou silou. A proč jim vlastně nepodlehnout? Lidé, kteří si čas od času dopřejí zasloužený oddych jsou šťastnější a spokojenější a jejich euforie přetrvává i několik dnů. Takže neváhejte, připoutejte se, jízda může začít!

 Průvodce při cestování do Chorvatska

Průvodce při cestování do Chorvatska

30. 3. 2016   

Chorvatsko je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené. Proč je Chorvatsko stále tak atraktivní? Odpověď je snadná. Z České republiky se sem můžeme snadno dostat autem nebo autobusem doslova „za pár“ hodin. Turisty láká zejména průzračně čisté moře, které přímo vybízí k potápění a šnorchlování.

Lyžování v Itálii desetkrát jinak - TOP 10 pro 2016

Lyžování v Itálii desetkrát jinak - TOP 10 pro 2016

5. 2. 2016   

V létě sem jezdíme kvůli moři, v zimě zase kvůli lyžování. O které zemi je řeč? Samozřejmě o Itálii, jejíž Alpy jsou vyhledávaným cílem všech milovníků zimních sportů. Lyžování v Itálii si totiž užijete nejen díky špičkovým podmínkám pro zimní sporty, ale také díky aprés-ski, výborné italské kuchyni či vínu. Kvalitní lyžování je zde k mání od listopadu do dubna, což nám dává široké možnosti ohledně termínu. Pak už stačí jen vybrat tu správnou destinaci. Desítku nejoblíbenějších najdete na následujících řádcích.

TOP 10 destinací pro LYŽOVÁNÍ v RAKOUSKU!

TOP 10 destinací pro LYŽOVÁNÍ v RAKOUSKU!

21. 11. 2015   

Rakousko a lyžování k sobě neodmyslitelně patří a rakouské Alpy jsou nepochybně mezinárodním pojmem. Najdete zde skvěle upravené sjezdovky, kvalitně vybavená střediska i výborný servis za odpovídající ceny. Pro Čechy je navíc Rakousko velmi dostupné i vzdáleností, takže stačí jen vybrat ideální destinaci a vyrazit. Inspirací vám může být následující výčet desítky top rakouských destinací pro lyžování.